Гід за розмірами

Перед замовленням прикраси необхідно визначити розмір виробу.

 

Визначення розміру каблучки:

1. Сходити в найближчий ювелірний салон і зробити обмірювання за допомогою кільцемера. Зверніть увагу, товщина пальців на лівій та правій руці може незначно відрізнятися, тому виміряйте саме той палець, на якому маєте носити прикрасу.

 

2. Візьміть свою каблучку, яка комфортно сидить на вашому пальці, та поміряйте лінійкою його внутрішній діаметр ( чітко посередині ).

 

3. Оберніть палець ниткою, мотузкою або неширокою паперовою стрічкою, сформувавши імітацію каблучки. Отримане «кільце» має проходити міжфаланговий суглоб і досить щільно прилягати до фаланги. Підібравши оптимальну довжину, виміряте її лінійкою в міліметрах і розділіть отримане значення на 3,14. Якщо результат вийшов у проміжку між розмірами, наприклад, 16,2 його варто округлити до більшого значення – 16,5.

 

Визначення розміру браслета:

Виміряйте своє зап’ястя у найвужчому місці. Можна відразу скористатися сантиметровою стрічкою, обернувши її навколо руки, або спочатку взяти нитку, зробити в місці з’єднання позначку та виміряти отриману довжину. Оскільки браслет не повинен прилягати до кисті, до виміряного значення необхідно додати 2-3 см, залежно від звичного, комфортного носіння цього виду прикрас.