Ласкаво просимо!

rimmart – нова грань ювелірного мистецтва, бренд, що базується на новаторському підході до виготовлення ювелірних виробів. Це унікальний стиль, елегантність та витримана краса.

Ручна робота на всіх етапах – від ескізу до полірування, а також індивідуальний підхід до кожної прикраси.

Спочатку створення, бренд позиціонував себе, як базові форми, але згодом прикраси rimmart стали більш про неповторність, і в той же час – простоту і витонченість ліній та форм.

 

 

rimmart – це ще й втілення моєї мрії.

Мене звуть Ушакова Римма. І колись я навіть не могла уявити, що створення ювелірних виробів стане моєю професією і справою мого життя.

За освітою я дизайнер інтер’єру. У середині навчання я зрозуміла, що обрана професія не викликає у мене тієї пристрасті та поглиненості, з якими хочеться займатися улюбленою справою. Та почався пошук, дослідження своїх захоплень та інтересів, спроби зрозуміти, що дійсно мені хотілося б створювати і привнести у світ.

 

 

Ювелірні вироби завжди приваблювали мене. Я обожнюю кільця, дуже люблю сережки та кольє, завжди із задоволенням розглядала їх, накидала ескізи, часто непомітно переходячи до промальовування цілих колекцій.

На останніх курсах університету я вирішила навчитися 3D-моделювання ювелірних виробів, і процес перетворення намальованої моделі на реальну прикрасу зачарував мене. Бачачи, як малюнок набуває форми, стає виробом, який можна одягти і носити, я вперше задумалася над створенням власної колекції прикрас: унікальних та строгих, стильних та вишуканих – розроблених спеціально для сучасних дівчат.

Так народився мій бренд. Він ще зовсім молодий, дата його народження – липень 2019 року, але вже має свої неповторні риси, які відрізняють його від інших ювелірних проектів.

 

 

Я знайшла свій шлях – створюю дорогоцінну красу і хочу ділитися нею з іншими дівчатами. Ювелірні вироби – це наші маленькі візитні картки без яких завершений образ неможливо створити. Щодня вони дають нам можливість ефективно підносити себе, підкреслюють індивідуальність, зміцнюють впевненість, додають чарівність, яку ми можемо випромінювати.

Прикраси rimmart є унікальними. Так само як і ви.

 

Наша місія – сподобається навіть тим, хто не носить прикраси!